KONST / Litografier / Färglitografi 13669161
nr 1366 9161
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Hamnmotiv. Signerad, numrerad 113/350. Motivet: 28x38 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:46:22
10/12 18:54:53
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg